Finanse/Biznes

Czekam na Ciebie / Wrócę do Ciebie – ruszamy z akcją wspierania firm z Piątkowa!

Ruszamy z akcją „CZEKAM NA CIEBIE” – skierowaną do właścicieli firm, które działają na poznańskim Piątkowie. Jeśli zmuszeni zostaliście do zamknięcia swoich sklepów, punktów usługowych, zakładów kosmetycznych czy fryzjerskich – dołączcie do naszej akcji „Czekam na Ciebie”. Oto szczegóły naszej akcji:

  1. Oddajemy Wam łamy Głosu Piątkowa – przedstawcie siebie, swoją firmę, zakres swoich usług wraz z cenami, dodajcie kilka zdjęć i wyślijcie je do nas (korzystając z formularza kontaktowego albo poprzez nas fanpage) wraz z Waszym numerem konta, linkiem do Waszego fanpage’a lub do Waszej strony internetowej i/lub swoje dane kontaktowe. Naszą akcję kierujemy też do firm, które swoją działalność przeniosły częściowo do internetu.
  2. Zachęćcie Waszych klientów lub Wasze klientki do zakupu voucherów na Wasze usługi czy produkty, które będą mogli wykorzystać po tym, jak już wrócicie do pracy.
  3. Szczegóły wykorzystania voucherów, w tym kontakt z osobą, która go kupiła, leży po stronie przedsiębiorcy. Głos Piątkowa w żaden sposób nie będzie wpływał na relacje pomiędzy Wami, a Waszymi klientami.

Zachęcamy również naszych Czytelników do wsparcia akcji „Wrócę do Ciebie” – korzystajcie z ofert lokalnych firm, które właśnie teraz potrzebują naszego wsparcia – jeśli nie finansowo, to udostępniając ich ofertę na Waszych profilach w social mediach.

Jak możesz wziąć udział w akcji „Wrócę do Ciebie”?

  1. Udostępnij nasz wpis z ofertą firmy, u której możliwy będzie zakup vouchera do wykorzystania po zniesieniu wszystkich ograniczeń, które teraz obowiązują w Polsce
  2. Kup voucher u wybranego przedsiębiorcy – pamiętaj, by po dokonaniu przelewu, skontaktować się z wybraną firmą, zakładem, salonem, sklepem, itp. Pochwal się tym na swoim profilu i/lub w komentarzu na naszych łamach.
  3. Poinformuj zaprzyjaźnionego przedsiębiorcę o naszej akcji – może będzie zainteresowany tą formą swojej promocji.

Sukces akcji zależy od nas wszystkich. Od nas też zależy, ilu przedsiębiorców przetrwa ten trudny czas, czy po pandemii – będziemy mogli pójść do swojej ulubionej fryzjerki, kosmetyczki, zjeść obiad w ulubionej kawiarni czy barze.

#CzekamNaCiebie #WrócęDoCiebie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *