Z sercem

Piątkowskie firmy także wspierają WOŚP – zobacz, jakie akcje przygotowali na 27 Finał

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Odliczamy już godziny do 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP będzie zbierał pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Na piątkowskich ulicach spotkamy zapewne wielu wolontariuszy. W akcję angażuje się też wiele firm z naszej dzielnicy. Studio tatuażu P P Tattoo wraz ze sztabem w Suchym Lesie w niedzielę pokaże wszystkim, że mają serce nie tylko do swojej pracy, ale też dla innych – w ramach akcji „Tatuaż z sercem w tle” – przygotuje stanowiska na których będzie możliwość zrobienia sobie tatuażu w kształcie serduszka, najmłodsi natomiast będą mogli skorzystać z możliwości namalowania serduszka farbami zmywalnymi. „Dbając o bezpieczeństwo i higienę, Ośrodek Kultury w Suchym Lesie udostępni nam jedno pomieszczenie, gdzie nasi tatuatorzy będą mogli w spokoju pracować nad tatuowaniem serc” – tłumaczy właścicielka P P Tattoo, Anna Kaczmarek. Jak dodaje, akcja ta jest unikatowa w skali całego kraju i będzie kontynuowana także w przyszłych latach. „Do finału zostało jeszcze trochę czasu, a już teraz wiemy, że nasz pomysł spotkał się z bardzo dużym odzewem i został bardzo ciepło przyjęty. Choć nasza akcja nosi nazwę „Tatuaż z sercem w tle”, to tak naprawdę – to tak naprawdę, tatuaże, które będziemy wykonywać, będą tłem dla wielkich serc wszystkich tych, którzy wspierają WOŚP” – mówi Anna Kaczmarek.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o akcji „Tatuaż z sercem w tle”, zapraszamy do kontaktu ze Studiem P P Tattoo – czy to przez ich fanpage, czy też telefonicznie: 577 957 674

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, jak co roku, wspiera też Pizzeria Raptorius z Piątkowa. Już dziś można na ich fanpage’u wylicytować 3 vouchery na zakup ich dań. Radzimy się pospieszyć, bo licytacja trwa tylko dziś do północy.  Niejednokrotnie aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pokazywały, że gdy w grę wchodzi zbieranie pieniędzy na najmłodszych, gdy celem jest zdrowie i życie dzieci, kwoty darczyńców wielokrotnie przekraczały wartość rynkową tych produktów. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już za kilkanaście godzin.

Redakcja „Głosu Piątkowa” trzyma kciuki za całe WOŚP. Głęboko wierzymy w to, że tatuatorzy z Studio P P Tattoo w niedzielę będą mieli pełne ręce roboty, a fani i miłośnicy Pizzerii Raptorius stoczą bardzo emocjonującą walkę o vouchery i jak w przypadku  „Złotych serduszek”, bój będzie trwał do ostatnich minut licytacji.

O P P Studio pisaliśmy tutaj: LINK

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra także na Naramowicach – o tym, jakie atrakcje czekają na Was w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Poznaniu na os. Władysława Łokietka 104, przeczytacie w serwisie Na Naramkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *