Finanse/Biznes

Pomyślmy o przedsiębiorcach z Piątkowa! #WspieramLokalnyBiznes

Po zakończeniu akcji #zostańWdomu – zróbmy akcję #WspieramLokalnyBiznes

Cieszy nas bardzo, że tak wielu mieszkańców Piątkowa poważnie potraktowało akcję #ZostańWdomu. Wiele sklepów czy restauracji na Piątkowie zawiesiło swoją działalność, wielu – rozważa to, bacznie obserwując sytuację w Polsce. Jednak także ci przedsiębiorcy, którzy mają jeszcze otwarte swoje punkty, odnotowują zmniejszony ruch, a przez to – mniejsze dochody.

Wielu z tych przedsiębiorców, właścicieli firm – to nasi sąsiedzi, znajomi, mieszkańcy Piątkowa, którzy zatrudniają osoby stąd, z naszej dzielnicy. Na pewno obecna sytuacja odbije się na ich kondycji finansowej, jak bardzo – to czas dopiero pokaże, ale chcielibyśmy zaapelować do mieszkańców Piątkowa – nie pozwólmy im upaść! Bardzo dużo zależy od nas – potencjalnych klientów ich sklepów, restauracji, salonów, od naszych zachowań konsumenckich.

Gdy tylko będzie to możliwe, gdy czas narodowej kwarantanny się skończy, pomyślmy o przedsiębiorcach z Piątkowa:

  1. Na niedzielny obiad, na kawę, ciasto czy lody – wybierzmy restauracje i kawiarnie z Piątkowa!
  2. Kupmy kwiatek żonie, dziewczynie – choćby za to, że wytrzymały z nami w okresie kwarantanny!
  3. Zróbmy shopping po piątkowskich sklepach! Mamy na dzielnicy wiele sklepowych perełek…
  4. Macie swoją ulubioną kosmetyczkę czy fryzjerkę na Piątkowie? Umówcie się do niej na wizytę. Nie macie? Może to najwyższy czas, by skorzystać z poleceń sąsiadów i znajomych i odwiedzić jakiś salon kosmetyczny czy fryzjerski na Piątkowie.

Wesprzyjmy lokalny biznes! Niech żadna firma, żaden sklep, żaden punkt usługowy, żadna restauracja nie zostaną zamknięte w naszej dzielnicy. Wiele zależy od nas!

Oprócz apelu do naszych Czytelników i mieszkańców Piątkowa, dorzucamy coś jeszcze – zapraszamy firmy, sklepy, salony na nasze łamy – zamieścimy wizytówkę Waszych biznesów na naszych łamach. Nie musicie mieć strony internetowej, fanpage’a (jeśli macie, to super, jeśli nie – to nie problem) – chętnie opublikujemy Wasz adres, informacje o profilu Waszej działalności, o Waszych promocjach. Zachęcamy również Was lub Waszych klientów – do oznaczania i do polecania przedsiębiorców z Piątkowa. Jest to też świetna okazja do podziękowania dla tych ludzi! Mile widziany hashtag #WspieramLokalnyBiznes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *