Uncategorized

Zostań Patronem Głosu Piątkowa

Propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak i dla Firm. Poznaj szczegóły!

Chcielibyśmy rozwijać Głos Piątkowa, wspierać lokalną społeczność i lokalne akcje. Postanowiliśmy więc utworzyć zbiórkę na ten cel, a przy okazji – włączyć Was w nasze działania i rozwój naszego portalu. W zamian – dajemy Wam możliwość zareklamowania się na naszych łamach, a przy okazji – dać Wam możliwość wsparcia Szkolnego Klubu Humanitarnego, który działa w Szkole Podstawowej nr 67 w Poznaniu. Raz w miesiącu – przekażemy na działalność tego klubu 50% pozyskanych pieniędzy, a na łamach Głosu Piątkowa – poinformujemy Was o tym, przedstawiając potwierdzenie.

A oto możliwości dorzucenia swojej cegiełki do budowy Głosu Piątkowa za pomocą portalu Patronite.pl. Możesz zostać naszym Patronem, wybierając jeden z poziomów swojego zaangażowania:

5 zł – Wirtualny Brązowy Patron – wzmianka o Patronie w odpowiedniej sekcji na stronie.

10 zł – Wirtualny Srebrny Patron – wzmianka o Patronie w odpowiedniej sekcji na stronie.

25 – Wirtualny Złoty Patron – wzmianka o Patronie w odpowiedniej sekcji na stronie.

50 – Brązowy Patron – Baner reklamowy w odpowiedniej sekcji na stronie.

100 Srebrny Patron – Baner reklamowy w odpowiedniej sekcji na stronie.

150Złoty Patron – Baner reklamowy w odpowiedniej sekcji na stronie, raz w miesiącu 1 artykuł o produktach, usługach Patrona, raz w miesiącu – informacja na FB.

200 – Platynowy Patron – Baner reklamowy w odpowiedniej sekcji na stronie, dwa razy w miesiącu 1 artykuł o produktach, usługach Patrona, 2x w miesiącu – informacja na FB.

250 – Diamentowy Patron – Baner reklamowy w nagłówku strony oraz w odpowiedniej sekcji na stronie, dwa razy w miesiącu 1 artykuł o produktach, usługach Patrona, 2x w miesiącu informacja na FB, wywiad z Patronem 1x na kwartał. W przypadku kilku Diamentowych Patronów – rotujący baner w nagłówku.

Możecie nas wspierać także wpłatami na portalu Zrzutka.pl – tu także obowiązuje zasada, że 50% pozyskanych środków przeznaczymy na Szkolny Klub Humanitarny SP 67 w Poznaniu.

https://patronite.pl/glospiatkowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *